ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как звездите на отборите от efbet Лига прогнозираха мача - ТУК

Манчестър Юнайтед и Тотнъм завършиха при 2:2 в среща от 21-ия кръг на английската Висша лига.

"Червените дяволи" откриха резултата още в третата минута след силен удар на Расмус Хойлунд, пратил топката под напречната греда (1:0).

Бразилецът Ришарлисон успя да възстанови равенството в 19-ата минута след изстрел с глава в долния десен ъгъл (1:1).

След половин час игра Манчестър Юнайтед имаше претенции за дузпа заради падане на Алехандро Гарначо в наказателното поле на съперника.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Пет минути преди края на полувремето Маркъс Рашфорд изведе Юнайтед напред , след като бе изведен от Расмус Хойлунд и преодоля вратаря с хладнокръвен удар в долния десен ъгъл.

В продължението на първата част Кристиан Ромеро пропусна да изравни за Тотнъм, тъй като прати топката в напречната греда.

Минута след почивката Родриго Бентанкур получи пас от Тимо Вернер и отблизо се разписа за 2:2.

След час игра Манчестър Юнайтед можеше да поведе за пореден път, но ударът на Скот Мактоминей от границата на наказателното поле премина встрани.

В продължението на двубоя шотландецът можеше да донесе успеха за тима си, но ударът му с глава премина над вратата.

Манчестър Юнайтед се изкачи на седмото място в класирането с 32 точки, докато Тотнъм остана на петата позиция с 40. В друга среща от кръга, играна по-рано днес Евертън и Астън Вила завършиха при 0:0.