ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Българският национал Илия Груев игра цял мач и остави много добри впечатления с представянето си за Лийдс при победата над Лестър с 3:1 след обрат у дома в дербито от 34-ия кръг на Чемпиъншип.

"Лисиците" излязоха напред в резултата четвърт час след началото на мача, когато след центриране от корнер Патсон Дака отклони за разписалия се Вут Фаес.

В средата на второто полувреме заради засада бе отменен втори гол за Лестър, дело на Дака.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

В 81-вата минута Лийдс стигна до изравнително попадение. След лош пас и рикошет топката стигна до Конър Робъртс, а той с диагонален шут по земя вкара за 1:1.

Само две минути след това домакините стигнаха до пълен обрат с доза късмет. Арчи Грей получи топката в наказателното поле и стреля, а след два рикошета навести мрежата на Лестър.

В добавеното Даниел Джеймс стреля от пряк свободен удар, топката се отклони в тялото на Патрик Бамфорд и влетя в мрежата за крайното 3:1.

Лестър остава на първо място в класирането, но Лийдс вече е на 6 точки зад "лисиците".