Михаил Антонио наниза четирите гола за Уест Хям при победата с 4:0 над Норич в двубой от поредния кръг на Висшата лига и направи важна крачка към оставането в елита, докато съперникът на "чуковете" изпадна със загубата тази вечер.

Антонио стана първият играч в историята на Уест Хям, който вкарва четири гола в двубой от създаването на Висшата лига. Иначе през септември 1981 година Дейвис Крос нанизва четири гола при победата над Тотнъм с 4:0 като гост в мач също от английския елит.

Антонио се разписа два пъти през първата част (11' и 45'), а след почивката наниза още две попадения (54' и 74'). Антонио е най-резултатният играч от подновяването на двубоите от Висшата лига след паузата заради коронавирус с общо 6 попадения на сметката си.

В същото време Уотфорд обърна Нюкасъл и също направи важна стъпка към спасението.

Нюкасъл поведе с попадение на Гайл в 23-ата минута, но Трой Дийни на два пъти от дузпи през втората част донесе успеха на Уотфорд.