Хъдърсфийлд спечели убедително с 4:1 при визитата си на Уотфорд в среща от 18-ия кръг на английската Висша лига.

Елиас Качунга (6) откри резултата в полза на гостите, а Моой удвои аванса им. Лоран Депоатър (50) асистира за първия гол и сам направи резултата класически.

След почивката в 61-ата минута Хог от гостите бе изгонен заради втори жълт и съответно червен картон, а Абдулай Дукуре (68) намали изоставането на „териерите”. В самия край Аарън Моой (89-дузпа) оформи крайното 1:4. Така Хъдърсфийлд излезе на 11-а позиция с 21 точки, а „стършелите” са девети с 22 точки.

В друга среща от кръга Брайтън и Бърнли завършиха наравно 0:0. Така „чайките” събраха 18 точки и заемат 13-а позиция, а „виненочервените” са пети с 32 точки.