ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Mанчестър Юнайтед няма да може да разчита на един от основните си футболисти Люк Шоу, който е с контузия в бедрото и ще пропусне остатъка от сезона, съобщи "Дейли Мейл". Неприятната новина все още не е потвърдена официално от клуба.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

28-годишният ляв бек беше заменен на полувремето при победата с 2:1 над Астън Вила на 11 февруари, като беше прибързано с връщането му в игра, защото започна от първата минута срещу Лутън (2:1) и се наложи пак да бъде заменен принудително.

Контузията на Шоу е ужасяваща за „червените дяволи“ и от гледна точка недостига на футболисти в левия фланг на защитата, след като Серхио Регилон бе върнат в Тотнъм след наем.

Заради травмата Люк Шоу може да загуби и мястото си в състава на Англия за Евро 2024.

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В АНГЛИЙСКАТА ВИСША ЛИГА - ТУК!

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!