Кристъл Палас продължи с кошмарното си представяне във Висшата лига и при дебюта на Рой Ходжсън начело на тима. "Орлите" загубиха с 0:1 домакинството си на Саутхемптън, допускайки пета поредна загуба.

Нещо повече - лондончани подобриха изключително неприятен рекорд в английския елит, който до този момент се държеше от тима на Нюкасъл. Те не са отбелязвали гол в първенството от началото на сезона или вече повече от 439 минути! Неприятното „постижение“ на "свраките" бе от 438 минути в началото на сезон 2005/2006 година.

Иначе днес единственото попадение в мача падна още в 6-ата минута, когато Стивън Дейвис се възползва от грешка в защитата на Палас и от добра позиция прати топката във вратата на домакините.

Палас продължава да е на последното 20 място с 0 точки. Саутхемптън е 5-и с 8.

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ ВЪВ ВИСШАТА ЛИГА - ТУК!