Нотингам записа първата си победа за сезона в английската Висша лига, след като се наложи с 2:1 в домакинството си на Шефилд Юнайтед.

Срещата започна по перфектен начин за домакините. Още в 3-тата минута Серж Орие с чудесно центриране намери Тайуо Ауоний в близост до вратата, а той с глава бе точен за 1:0.

В началото на втората част гостите обаче върнаха интригата. Густаво Хамер овладя на границата на наказателното поле и с прекрасен изстрел прати топката неспасяемо в далечния ъгъл на вратата за 1:1.

След това втори гол на Ауоний в 56-ата минута бе отменен заради засада.

Все пак в края на мача Нотингам стигна до победата. Орие центрира отдясно и Ууд с глава насочи топката във вратата за крайното 2:1 в 89-ата минута.

Така Нотигам спечели първи три точки в актива си, като излезе на 8-ата позиция в класирането. Шефилд остава без точка на 17-ото място.