Шефилд Юнайтед победи Рексъм с 3:1 в преиграването между двата тима от 1/16-финалите на ФА къп. В първаъта среща двата тима не излъчиха победител след 3:3.

Първата част не предложи попадения, а пет минути след почивката Анел Ахмедходжич изведе домакините напред 1:0.

Рексъм успя да изравни десет минути по-късно с попадение на Пол Мълин от дузпа (1:1).

Отнови Мълин застана зад бялата точка в 71-ата минута, но не успя да се разпише.

Мачът вървеше към поредно равенство между двата тима, но в четвъртата минута от продължението на срещата 37-годишният Били Шарп успя да изведе Шефилд Юнайтед напред (2:1).

Голът сломи гостите и две минути по-късно те допуснаха и трето попадение, отбелязано от Сандер Берге (3:1).

В следващата фаза Шефилд ще срещне лондонския гранд Тотнъм.