Манчестър Юнайтед започна с летящ старт новия сезон в Англия. "Червените дяволи" победиха с категоричното 5:1 Лийдс на своя стадион.

Бруно Фернандеш се отчете с хеттрик за тима на Солскяер, а по едно попадение добавиха Мейсън Грийнууд и Фред. Дебют за Манчестър направи Джейдън Санчо, който се появи в игра в 75-ата минута на мястото на Даниел Джеймс.

Пол Погба се отчете с четири асистенции, като единствено за третото попадение на Фернандеш пасът бе Линдельоф.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Манчестър поведе чрез Бруно Фернандеш в 31-ата минута, но Люк Ейлинг изравни в 49-ата минута.

Мейсън Грийнууд отново даде аванс на "червените дяволи" в 52-ата, а Бруно отбеляза втория си гол в 54-ата минута. Фернандеш оформи хеттрика си след точно час игра. Фред също се разписа в 68-ата минута за крайното 5:1.