ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Английският гранд Ливърпул прекъсна серията си от две поредни победи във Висшата лига и завърши при 0:0 като гост на средняка Кристъл Палас няколко след след големия кошмар срещу Реал (Мадрид) в Шампионската лига - загуба с 2:5.

Мърсисайдци започнаха по-силно и Диого Жота пропусна две положения в рамките на пет минути след 19-ата.

Малко след това Марк Гехи от Кристъл Палас отправи опасен удар, но топката премина встрани. В края на полувремето съотборникът му Жан-Филип Матета направи уникален пропуск, при който преодоля вратаря и стреля в гредата.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Ливърпул изравни баланса при изстрелите в гредата в 49-атъа минута след шут на Мохамед Салах.

Десет минути преди края Коди Гакпо лиши мърсисайдци от победата след непростим пропуск, озовал се в добра позиция срещу вратаря на съперника.

В последните минути домакините пристиснаха съперника, но не успяха да се възползват.

Ливърпул е на седмо място в класирането с 36 точки, на 5 от зоната, даваща право за изява в Европа. Кристъл Палас пък е на 12-о място с 27 точки.