ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Ливърпул победи Уест Хям с 2:1 като гост в среща от 33-ия кръг на английската Висша лига.

Домакините откриха резултата в 12-ата минута с гол на Лукас Пакета, който се разписа след много красива атака и великолепен удар от дистанция (1:0). Само шест минути след това Ливърпул изравни с попадение на Коди Гакпо (1:1).

До края на полувремето Диого Жота на два пъти за Ливърпул и Михаил Антонио за Уест Хям пропуснаха да се разпишат.

"Чуковете" го направиха десет минути след почивката, но попадението на Джаред Боуен бе отменено заради засада.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Ливърпул стигна до обрат в 67-ата минута след корнер, изпълнен от Андрю Робъртсън, Жоел Матип игра с глава и насочи топката в мрежата за 2:1.

В 88-ата минута Ливърпул получи помощ от рефера, който не видя игра с ръка на Тиаго Алкантара в наказателното поле. Бразилецът с испански паспорт игра с ръка цели два пъти, но не последва реакция от съдията. Скандалното е, че ситуацията не беше прегледана от ВАР.

Ливърпул записа трета поредна победа в първенството и вече е на шесто място. Уест Хям пък прекъсна серията си от три мача без загуба и е все още е близо до опасната зона.