Мачът във второто ниво на английския футбол - Чемпиъншип между Фулъм и Бристол Сити беше пред отлагане и закъсня, но след това приключи с успех на домакините с 6:2 в истинско зрелище.

Срещата в Лондон започна с 20 минути закъснение, тъй като токът на "Крейвън Котидж" спря и дълго време не  беше възстановено. Дори в един момент имаше вероятност мачът да бъде отложен за утре.

В крайна сметка мачът започна, а с това и головете. Гостите от Бристол първи отбелязаха чрез Семеньо в 7-ата минута. Александър Митрович изравни в 21-ата, но съперникът им отново вкара  в 29-ата минута отново чрез Семеньо.

Последните 15 минути на първото полувреме предложиха истинска буря от голове. Фулъм вкара 4 гола. Кебано в 31-ата, Карвальо в 36-ата и още две попадения на Митрович в 41-ата и 45-ата минута направиха резултата 5:2.

За съжаление обаче през втората част падна само още един гол и той бе дело на Кебано в 57-ата минута за крайното 6:2.