ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Шампионът Манчестър Сити разби у дома Фулъм с 5:1 в мач от четвъртия кръг на английската Висша лига и се завърна на върха във временното класиране с пълен актив от 12 точки.

Хулиан Алварес (31) изведе домакините напред в резултата след извеждащ пас на Ерлинг Холанд, за който останаха съмнения, че е бил в засада, но ВАР потвърди гола. Много скоро американецът Тимоти Рийм (33) изравни с добавка след отразен от Едерсон удар.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Нейтън Аке (45+5) в добавеното време на първата част отново даде аванс на „гражданите“ след пас на Фил Фодън, а след почивката голмайсторът им Ерлинг Холанд (58, 70-дузпа, 90+5) изригна с хеттрик и оформи крайния резултат.

Така Манчестър Сити е еднолично на върха с 12 точки, а Фулъм остава с 4 точки в актива си.

МАНЧЕСТЪР СИТИ - ФУЛЪМ 5:1
1:0 Хулиан Алварес (31), 1:1 Тимоти Рийм (33), 2:1 Нейтън Аке (45+5), 3:1 Ерлинг Холанд (58), 4:1 Ерлинг Холанд (70-дузпа), 5:1 Ерлинг Холанд (90+5)

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В АНГЛИЙСКАТА ВИСША ЛИГА - ТУК!

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!