Манчестър Юнайтед разби Кристъл Палас с 3:0 и се класира за четвъртия кръг на турнира за Купата на Лигата.

С първата си по-опасна ситуация Юнайтед откри резултата в 21-ата минута, когато Диого Дало намери Алехандро Гарначо в наказателното поле. Младият аржентинец преодоля Сам Джонстън, който се появи на терена само няколко минути по-рано след контузия на бившия страж на "червените дяволи" Дийн Хендерсън.

Шест минути по-късно Каземиро удвои аванс на домакините, пращайки топката в левия ъгъл на вратата на Палас за 2:0.

В 55-ата минута Антони Марсиал отбеляза третия гол за "червените дяволи" след хубава асистенция на Каземиро.

"Орлите" застрашиха вратата на Андре Онана чак в 85-ата минута. Жан-Филип Матета бе на добра позиция, но изстрелът му по земя бе спасен с крак от стража, а добавката на Еберечи Езе не намери целта.