ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет лига в новата игра на БЛИЦ Звездна лига

Манчестър Сити победи Лестър с 1:0 като гост в среща от 14-ия кръг на английската Висша лига.

"Гражданите" бяха по-активният тим през първата част, но така и не успяха да застрашат сериозно вратата на съперника.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

Сити все пак излезе напред в резултата в 49-ата минута след удар от фаул на Кевин де Бройне (1:0).

Минути по-късно Юри Тилеманс беше близо до това да изравни, но ударът му под напречната греда бе спасен.

Четвърт час преди края Келечи Ихеначо също пропиля шанс за Лестър, а в 82-ата минута и Джеймс Джъстин пропиля добра възможност за домакините.

Така манчестърци заемат първото място с точка пред Арсенал, на "артилеристите" са с мач по-малко. Лестър е на 17-а позиция с 11 точки.