ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Шампионът Манчестър Сити победи с 2:0 последния в класирането Шефилд Юнайтед в мач от 20-ия кръг на Висшата лига.

Четвърт час след началото "гражданите" поведоха в резултата. Родри овладя топката, проби през центъра и вкара с плътен удар за 1:0.

Първата по-сериозна опасност за вратата на Едерсон дойде чак в края на първата част, но Едерсон спаси удара с глава на Джейдън Боли.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Минута след изтичането на час игра Фил Фодън центрира по земя към Хулиан Алварес, който без проблем се разписа за 2:0.

До края нямаше много опасности пред двете врати и резултатът се запази.

Въпреки победата Сити може да не завърши годината в топ 3. "Гражданите" бяха изместени от втората позиция след успеха на Астън Вила с 3:2 над Бърнли, а утре може да напуснат и третото място, ако Арсенал не загуби от Фулъм.