Манчестър Юнайтед се изравни по точки в класирането с градските съперници от Сити, след като тудно надделя на "Олд Трафорд" над Уотфорд с 1:0 в среща от 27-ия кръг на Висшата лига.

Куриозното е, че гостите могат да съжаляват за загубата, тъй като през целия двубой те създаваха по-чистите положения - нещо нехарактерно за домакинство на "Червените дяволи".

Въпреки това домакините можеха да поведат още в 20-ата минута, но удар на Себастиан Швайнщайгер разтърси гредата.

Удар с глава на Себастиян Продл от гостите също разтърси страничния стълб в 51-ата минута, но зад Де Хеа.

Юнайтед все пак успя да отбележи гол в 83-ата минута, след като Мата отбеляза директно от пряк свободен удар.

Това попари Уотфорд, които до края на срещата не успяха да отвърнат на удара.

Манчестър Юнайтед заема петата позиция в класирането с 47 точки. Уотфорд е на 12-о място с 37.

Резултати, програма и класиране в Англия - ТУК !!!