ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Манчестър Юнайтед загуби с 1:2 от Фулъм у дома в среща от 26-ия кръг на английската Висша лига.

"Червените дяволи" удариха греда в 33-ата минута и се отчете с още няколко пропуска през първата част.

Фулъм поведе в 65-ата минута с попадение на Калвин Баси, който стигна до отбита топка в наказателното поле и се разписа за 1:0.

Манчестър Юнайтед стигна до равенството в 90-ата минута с попадение на Хари Магуайър на празна врата (1:1).

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

В седмата минута от добавеното време Адамаж Траоре намери непокрития Алекс Иуоби, който оформи крайното 2:1 за Фулъм.

Така Манчестър Юнайтед спря серия т седем поредни мача без загуба от началото на 2024 година.

"Червените дяволи" са на шесто място в таблицата с актив от 44 точки, докато Фулъм е 12-и с 32.