Защитникът на Ливърпул Джо Гомес отново привлича интереса на Милан и Бешикташ, докато обмисля различните опции за това лято.

28-годишният футболист има още една година договор след 11 години на „Анфийлд“ и е един от малкото играчи на Ливърпул, които биха могли да напуснат отбора.

„Каквото е писано да бъде, ще бъде, но съм толкова благодарен, че прекарах това време тук, в този клуб“, каза Гомес през уикенда. „Винаги ще бъда благодарен, че прекарах 11 години на място като това. Всичко, което мога да направя, е да бъда благодарен, а после ще видим.“

Националът на Англия страда от контузии през настоящата кампания, записвайки 19 мача и 2 асистенции във Висшата лига.