ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Манчестър Юнайтед победи Уулвърхямптън с 4:3 в среща от 22-ия кръг на английската Висша лига.

"Червените дяволи" прекъснаха серията си от два мача без победа в първенството, а головото шоу започна в петата минута с попадение на Маркъс Рашфорд (1:0), разписал се след пас на Расмус Хойлунд.

Датчанинът удвои в 22-ата минута с изстрел в долния ляв ъгъл (2:0), а негово попадение в края на първата част бе отменено заради засада.

Уулвърхямптън намали резултата с гол от дузпа в 71-ата минута, дело на Пабло Сарабия (2:1).

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

По-малко от пет минути след това обаче Скот Мактоминей върна двата гола аванс на Юнайтед след удар с глава (3:1).

"Червените дяволи" вече предвкусваха успеха, но Макс Килман върна интригата пет минути преди края, достигайки до отскочила топка в наказателното поле за 3:2.

В петата минута от продължението Педро Нето попари гостите с изравнителен гол за 3:3 след асистенция на Матеуш Куня.

Това обаче не беше всичко в мача и две минути след това 18-годишният Коби Мейну донесе победата на Юнайтед с удар от границата на наказателното поле за крайното 4:3 с първия си гол във Висшата лига.

Тимът му е на седма позиция в класирането на 8 точки от място в евротурнирите. Уулвърхямптън е 11-и с 29 точки.

В друг мач от кръга, игран по-рано днес, Уест Хям и Борнемут завършиха при 1:1.