Българският нападател Преслав Боруков продължава със силните си изяви, като този път беше с основна заслуга за успеха на юношите старша възраст на Шефилд Уензди с 2:0 при гостуването на Нотингам.

Срещата се игра на стадион "Грешъм Клоуз", който е използван от Форест за мачове на резервите и младежките. Преслав Боруков откри резултата в 20-ата минута с глава. Родният талант асистира за второто попадение в мача в 33-ата минута, като атаката пък започна от другия българин в титулярния състав - Стефан Гаврилов.

Гаврилов и Боруков играха по цял мач, а юношата на Локомотив (Пловдив) Ияд Хамуд отпадна от групата в последния момент, след като се разболя.

С победата старшата възраст на Уензди събра 15 точки и се нарежда на девето място в Северната ПДЛ-лига, а Нотингам е шести с 18.