Нотингам победи Хъдърсфийлд с 2:1 и си уреди среща с Ливърпул на четвъртфиналите на ФА Къп.

Сам Стъридж прати топката във вратата на гостите в 11-ата минута, но попадението не бе зачетено заради засада.

Хъдърсфийлд поведе в резултата с гол на Том Лийс (13) след центриране на Данел Синани, а домакините изравниха чрез Сам Стъридж (29). Четири минути по-късно гостите можеха да възстановят предимството си в двубоя, но след удара на Пипа топката срещна десния стълб на вратата на Хорват, който секунди по-късно отрази и удар на Сорба Томас.

Домакините осъществиха пълен обрат с попадението на Райън Йейтс (37), който засече центриране в наказателното поле и прати топката във вратата на Джамал Блекман.

Хъдърсфийлд можеше да изравни резултата в 73-ата минута, но ударът на Дани Уорд бе отразен от Итън Хорват, който три минути след това спаси и удар на Уорд.

В 88-ата минута Джеймс Гарнър пропусна да вкара нов гол във вратата на Джамал Блекман, а до края Нотингам удържа аванса си и се класира за четвъртфиналите, където ще бъде домакин на Ливърпул.