Манчестър Юнайтед сякаш е орисан да завърша немалка част от мачовете си при резултат 4:3, независимо дали побеждава или губи. „Червените дяволи“ паднаха след голямо зрелище при гостуването си на Челси за първенство снощи.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Справка на БЛИЦ показва, че от началото на сезона до момента за пети път двубой на Манчестър Юнайтед приключва 4:3. В два от случаите момчетата на треньора Ерик тен Хаг  ликуват, а в три напускат терена с наведени глави.

И абсолютно винаги падат голове или в последните минути, или най-вече в добавеното време.

Знаете ли кой е следващият мач на Манчестър Юнайтед?  На 7 април, неделя, от 17:30 часа срещу Ливърпул на „Олд Трафорд“.
Румен ИЛИЕВ/БЛИЦ СПОРТ

Петте мача на Манчестър Юнайтед през сезон 2023/24
20 септември 2023, ШЛ
Байерн – Манчестър Юнайтед 4:3
Баварците отбелязват за 4:2 в 90+2, а Каземиро оформя крайния резултат в 90+5.

8 ноември 2023, ШЛ
Копенхаген – Манчестър Юнайтед 4:3
До 83-ата минута Юнайтед води с 3:2, после допуска обрат.

1 февруари 2024, ВЛ
Уулвърхямптън – Манчестър Юнайтед 3:4
В петата минута на добавеното време „вълците“ вкарват за 3:3, а Коби Мейно отбелязва за успеха на „червените дяволи“ в 90+7.

17 март 2024, ФА Къп
Манчестър Юнайтед – Ливърпул 4:3 (след прод.)
Рашфорд изравнява в 112 минута, а Диало прави обрата пълен в 120+1.

4 април 2024, ВЛ
Челси – Манчестър Юнайтед 4:3
Юнайтед води до добавеното време с 3:2. Коул Палмър обаче в 90+10 изравнява, а в 90+11 отбелязва победния гол, оформяйки хеттрика си.