Шампионът Манчестър Сити размаза у дома Норич с 5:0 в мач от втория кръг на английската Висша лига и записа първа победа за сезона след поражението от Тотнъм (0:1) преди седмица.

Още в 7-ата минута вратарят на „канарчетата“ Тим Крул си вкара автогол, а новото попълнение Джак Грийлиш (22) удвои аванса на „гражданите“ след асистенция на Габриел Жезус. Това бяха и единствените попадения за първата част.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

След почивката Аймерик Лапорт (64) направи разликата класическа, а Габриел Жезус се отчете с втора асистенция при гола на Рахийм Стърлинг (71). Рияд Марез (84) пък оформи крайния резултат след пас на Рубен Диаш.

В други срещи от кръга по същото време Лийдс и Евертън поделиха по точка след 2:2, а същото сториха Кристъл Палас и Брентфорд, но след нулево реми, докато Астън Вила победи с 2:0 гостуващия Нюкасъл.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕТО В АНГЛИЯ ВИЖ ТУК !!!