ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Астън Вила размаза Брайтън с 6:1 в битката от 7-ия кръг на английската Висша лига.

Мачът между отборите, които изненадват най-много с представянето си от началото на сезона започна ударно за домакините.

Вила вкара три гола на съперника в рамките на 12 минути след две попадения на Оли Уоткинс (14' и 21') и автогол на Первис Еступинан в 26-ата минута.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Дошлият под наем от Барселона Ансу Фати се разписа за 1:3 в 50-ата минута с първия си гол за Брайтън, но домакините не допуснаха изненада и подпечатаха успеха с още две попадения.

Оли Уоткинс вкара за 4:1 в 65-ата минута, а Джейкъб Рамзи оформи крайното 5:1 в 85-ата минута.

В продължението Вила вкара шести гол, дело на Дъглаш Луиз (6:1).

Заради тежката загуба Брайтън загуби мястото си в топ 3 и вече е четвърти с по-лоша голова разлика от Астън Вила, който е трети.