След като 11-ия кръг в Англия започна със зрелищен хикс 2:2 между Сток Сити и Лестър, последваха четири мача, в които бяха отбелязани общо 4 гола.

Хъдърсфийлд се наложи с минималното 1:0 като домакин на Уест Бромич. Единственият гол в мача падна в края на първото полувреме, когато точен бе Раив ван Ла Пара. Домакините завършиха мача в намален състав, след като в 57-ата минута изгонен бе Шиндлер.

В друг мач от кръга Борнемут изненадващо се наложи с 1:0 като гост на Нюкасъл. Автор на гола бе Стив Кук, който се разписа във втората минута на продължението на мача.

Бърнли и Брайтън също се поздравиха с минимални победи като гости. "Винено-червените" се наложиха над Саутхемтпън, докато новакът в английския елит удари Суонзи.