ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 2 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Уулвърхемптън постигна драматична победа с 2:1 над Тотнъм в интригуващ мач от 12-ия кръг на Висшата лига. Точни за успеха на "вълците" бяха Пабло Сарабия и Марио Лемина, като и двете попадения паднаха в добавеното време на срещата. Победата на домакините дойде след гол на Лемина в 97-ата минута.

Мачът на „Молиню“ започна по мечтан начин за „шпорите“. Педро Поро пусна отличен пас в наказателното поле към Бренън Джонсън, който преодоля Жозе Са - 0:1. До края на първата част нямаше сериозни положения пред двете врати.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

В 53-ата удар от границата на наказателното поле на Матеуш Куня мина покрай вратата на лондончани. Тотнъм пропусна добър шанс в 72-ата минута, когато удар на Джонсън мина покрай денсия страничен стълб. Пет минути преди края на редовното време Жоао Гомеш центрира много добре от левия фланг. В наказателното поле пръв до топката стигна Саша Калайджич, чийто удар обаче бе неточен.

Три минути по-късно Деян Кулушевски върна топката към Джовани Ло Селсо, който стреля от границата на наказателното поле, но вратарят на Уулвс спаси.

В първата минута на добавеното време „вълците“ нанесоха своя удар. Матеуш Куня центрира добре от левия фланг, намирайки Пабло Сарабия в наказателното поле. Испанецът овладя добре топката с първото си докосване и с второто я прати в мрежата - 1:1.

В седмата минута на добавеното време „вълците“ стигнаха до пълен обрат. Сарабия нахлу отдясно и пусна топката към Марио Лемина, който просто я засече по земя право в мрежата - 2:1 и победа за Уулвърхемптън.

Успехът изкачи "вълците" на 12-ото място с 15 точки. Тотнъм е втори с 26 точки.

УУЛВЪРХЕМПТЪН - ТОТНЪМ 2:1
0:1 Бренън Джонсън (3), 1:1 Пабло Сарабия (90+1), 2:1 Марио Лемина (90+7)