ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Манчестър Юнайтед загуби с 1:2 като гост на Нотингам Форест в среща от 20-ия кръг на английската Висша лига, последна за двата тима за календарната 2023 година.

Първото полувреме не предложи нищо опасно пред двамата вратари, но пет минути след почивката домакините имаха претенции за дузпа.

Няколко минути след това Диого Далот се размина с гол за Манчестър Юнайтед след удар в гредата.

Нотингам поведе в 64-ата минута с гол на Николас Домингес, разписал се след пас на Гонсало Монтиел (1:0).

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Маркъс Рашфорд върна надеждите на феновете на Юнайтед в 78-ата минута след пас на Алехандро Гарначо (1:1).

Само четири минути след това обаче Нотингам вкара втори гол. Антони Еланга намери Морган Гибс-Уайт на границата на наказателното поле и той намери целта за крайното 2:1.

В продължението Бруно Фернандеш пропусна да донесе нещо на тима си след силен удар и тимът му приключи годината с девета шампионатна загуба в 20 мача.

"Червените дяволи" са на седма позиция с 31 точки, докато Нотингам е 15-и с 20.