ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Кристъл Палас и Манчестър Юнайтед завършиха при 1:1 в отложена среща от 7-ия кръг на английската Висша лига.

Мачът започна ударно за "червените" дяволи, но Маркъс Рашфорд, Люк Шоу и Воут Вегхорст не успяха да се разпишат в първия половин час. В 28-ата минута нервите взеха връх и Антъни засипа с псувни капитана на тима Бруно Фернандеш след неразбирателство на терена.

Кристъл Палас можеше да открие резултата в 41-ата минута с хубав удар на Одсон Едуард, но Давид де Хеа реагира блестящо и отклони топката в напречната греда.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

Само две минути след това Манчестър Юнайтед откри с удар от дистанция на Бруно Фернандеш (1:0).

Втората част не предложи много емоции в първите си минути, но четвърт час преди края Манчестър Юнайтед поиска дузпа, но след ВАР такава е бе отсъдена.

Малко след това Давид де Хеа спаси Юнайтед за втори път с намеса при удар на Марк Гехи.

В продължението Майкъл Олисе обаче матира испанеца с красив удар от фаул в горния ляв ъгъл (1:1).

"Червените дяволи" прекъснаха серия от девет поредни победи и пропуснаха възможността да изпреварят градския си съперник Манчестър Сити (двата тима са с по 39 точки). Кристъл Палас е на 12-а позиция с 23 точки.