ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как представителите на Ефбет лига гласуваха в новата игра на БЛИЦ Звездна лига

Тотнъм победи Лестър с 6:2 у дома в среща от 8-ия кръг на английската Висша лига.

Головото шоу започна в шестата минута, когато Юри Тилеманс откри резултата в полза на гостите (0:1) от дузпа, която първо пропусна, но при втория опит реализира.

Тотнъм отвърна подобаващо и само две минути след това Хари Кейн изравни за лондончани с глава на празна врата.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Тотнъм поведе с 2:1 в 21-ата минута след центриране на Иван Перишич и перфектен завършек на Ерик Дайър.

Минути по-късно гол на Давидсон Санчес за лондончани бе отменен, а минути преди края на първата част Лестър стигна до равенство с гол на Джеймс Медисън.

Само две минути след почивката Тотнъм поведе с гол на Родриго Бентанкур (3:2), а четвърт час преди края Хьон-Мин Сон направи резултата 4:2 с удар от границата на наказателното поле.

Кореецът вкара още един гол в 84-ата минута за 5:1, а в 88-ата оформи хеттрика си след пас на Пиер-Емил Хойберг.

Тотнъм е на втора позиция в класирането с равен брой точки с лидера Манчестър Сити - по 17. Лестър пък е на дъното с едва 1 точка от седем срещи.