ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Манчестър Сити и Тотнъм завършиха при 3:3 в голово шоу от 14-ия кръг на английската Висша лига. Равенството бе трето поредно за "гражданите" в елита, докато "шпорите" спряха серия от три поредни загуби.

Хьон-Мин Сон даде аванс на гостите в 6-ата минута (0:1) с удар в средата на вратата, но отново той си отбеляза автогол три по-късно (1:1).

Джереми Доку удари гредата в 30-ата минута, а една по-късно Манчестър Сити стигна до обрат с попадение на Фил Фодън в долния ляв ъгъл.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

Минути по-късно Хулиан Алварес стреля много опасно, но ударът му срещна лявата греда.

Джовани Ло Селсо възстанови равенството за Тотнъм в 69-ата минута.

Джан Грийлиш изведе Сити напред в резултата в 81-ата минута, в която вкара победният гол в мача след асистенция на Ерлинг Холанд.

В последната минута на мача Деян Кулушевски засече центриране и с глава оформи крайното 3:3.

В последните минути домакините имаха сериозни претенции към главния съдия Саймън Хупър заради две ситуации, в които можеше да отсъди дузпа и за една, в която спря голова атака на Джак Грийлиш.

Равенството остави Манчестър Сити на трето място в таблицата с 30 точки, докато Тотнъм е на пета позиция с 27.

МАНЧЕСТЪР СИТИ - ТОТНЪМ 3:3
0:1 Хюн-Мин Сон 6`, 1:1 Хюн-Мин Сон 9` (автогол), 2:1 Фил Фодън 31`, 2:2 Джовани Ло Селсо 69`, 3:2 Джак Грийлиш 81`, 3:3 Деян Кулушевски 90`