Изключително любопитен инцидент се случи по време на мач от английската шест дивизия между Брадфорд Парк Авеню и Салфорд Сити. Вратарят на гостите от Салфорд Макс Крокъмб беше изгонен четири минути преди края на мача, тъй като е облекчил физиологичните си нужди.

Първоначално никой не разбра причината за червения картон на новозеландския страж, но малко след това официалният профил в „Туитър“ на домакините от Брадфорд Парк Авеню обяви: „Официално можем да заявим, че вратарят Крокъмб е отстранен, след като е уринирал по време на мача. Не се шегуваме!“

Въпреки че в края на мача остана без вратар, Салфорд Сити успя да задържи аванса си от 2:1 и спечели мача. В последните минути на срещата на вратата за тима застана офанзивният халф Ричи Алън.