Уест Хям срази Фулъм с 3:1 в лондонския сблъсък от десетия кръг на английската Висша лига и записа трета поредна победа във всички турнири.

Гостите поведоха в петата минута, когато Неескенс Кебано изведе Андреас Перейа на изгодна позиция, а той отблизо прати топката в мрежата.

Половин час след началото Джаред Боуен изравни резултата след точно изпълнена дузпа в горния десен ъгъл.

В 62-ата минута Лукас Пакета стигна до топката и изведе Джанлука Скамака в наказателното поле, а италианецът с превъзходен прехвърлящ удар реализира за 2:1.

В добавеното време на мача топката рикошира и се озова в краката на Михаил Антонио, който оформи крайния резултат.

След успеха „чуковете“ се отдалечиха на 4 точки от опасната зона, събирайки 10 на 13-ата позиция. Фулъм е девети с една повече.

В друг мач от кръга Кристъл Палас победи Лийдс с 2:1. Гостите откриха чрез Паскал Стриук (10), а Одсон Едуар (24) и Еберичи Езе (76) донесоха пълния обрат за "орлите" от Лондон.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В АНГЛИЙСКАТА ВИСША ЛИГА - ТУК!