Уест Хям спечели първия си домакински мач във Висшата лига на „Лондон Стейдиъм“. В среща от втория кръг на сезона „чуковете“ се наложиха с 1:0 над Борнемут. Общо 56 977 зрители имаше по трибуните на новия стадион на Уест Хям, който в края на миналия шампионат напусна историческия си дом „Ъптън Парк“ и се премести на бившия Олимпийски стадион.

Майкъл Антонио вкара победния гол за тима на Славен Билич. 26-годишното крило се разписа пет минути преди края, когато на далечната греда засече центриране на Гьокхан Торе. Това попадение се оказа решително в мач с малко голови положения.

Антонио се разписа само осем минути, след като тимът му се оказа с числено предимство. Хари Артър от Борнемут беше отстранен от игра заради втори жълт картон.

Вратарят на гостите Артур Боруц спаси опасен удар на Енер Валенсия през първото полувреме, а стражът на Уест Хям Адриан се справи със създадената от Джошуа Кинг опасност.