Уотфорд победи гостуващия Кристъл Палас с 2:1 и записа трета поредна победа от три кръга този сезон английската Висша лига.

През първата част съперниците не съумяха да реализират някое от положенията си за гол и оставиха всичко за след почивката. „Стършелите“ поведоха с попадение на Роберто Перейра (53) след пас на Етиен Капу, а гъркът Хосе Холебас (71) удвои аванса им след асистенция на холандеца Дарил Янмаат. Уилфред Заха (78) върна едно попадение за „орлите“ след подаване на Макс Майер, но това бе всичко, което те постигнаха в този мач.

След третата си поредна победа Уотфорд се изравни по точки с лидера Ливърпул преди останалите срещи от кръга. „Стърпелите“ победиха Брайтън (2:0) у дома и Бърнли (3:1) като гости в първите си две срещи. Кристъл Палас остава с три точки след успеха си над Фулъм (2:0) като гост на старта и загубата от Ливърпул (0:2) у дома във втория кръг.