Дисциплинарната комисия към БФС глоби Арда с малко над 3000 евро заради позицията на клуба от Кърджали, който нарече съдията Георги Кабаков "главното корумпе" след мача с ЦСКА. Решението подлежи на обжалване.

Позицията на ДК:

Подлежащо на обжалване

По сезиране на СК за уронване престижа и нарушаване честта и достойнството на съдия в медиите на основание чл. 37, ал.1, т.17, ал.2, б. В от ДП /2025/2026/ – ДК наказва ПФК "Арда" гр. Кърджали с имуществена санкция в размер на 3067.75 евро.

Решението подлежи на обжалване пред Апелативна комисия в 7 /седем/ дневен срок от уведомлението.