Арда загуби с 1:2 от датския Вендсисел в последния си мач от зимния лагер в Турция.

Съперникът откри резултата в 21-ата минута. Тогава груба грешка на Алекс Петков позволи на Йенсен да остане сам срещу Васил Симеонов и да открие.

В 80-ата минута Арда изравни. Центриране отдясно и Иван Коконов засече от воле топката във вратата.

Две минути след това Вендсисел отново излезе напред. Сойберг се оказа на стрелкова позиция в наказателното поле и със силен шут оформи крайното 2:1.

АРДА 1:2 ВЕНДСИСЕЛ
0:1 Йенсен (21), 1:1 Коконов (80), 1:2 Сойберг (82)

АРДА: 36. Симеонов, 2. Али, 11. Георгиев, 24. Петков, 27. Игнатов, 77. Юруков, 70. Слав, 29. Атанасов, 10. Ковачев, 18. Ласана, 25. Исак

ВЕНДСИСЕЛ: 13. Бундгорд, 2. Бая, 3. Якобесен, 5. Греве, 7. Йенсен, 10. Конате, 14. Хилтофт, 17. Нилсен, 18. Кристиансен, 77. Али, 9. Окасен