Витоша (Бистрица) победи Арда (Кърджали) с 2:1 в приятелска среща, играна в Самоков.

Новакът във Втора измъкна победата в последните секунди с попадение на Радослав Илиев. Елитният тим заложи на състав от футболисти, които не играха в контролата със Славия. Те започнаха по-добре от съперника.

В 7-ата минута Ласана Н'Диайе засече с шпагат прострелно подаване и топката спря в мрежата на Витоша (1:0). При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка.

Деян Христов изравни резултата с гол-красавец. Това се случи в 75-ата минута, когато той стреля от границата на наказателното поле, вратарят отклони топката в гредата и тя падна зад голлинията (1:1).

Секунди преди края Деян Христов центрира и Радослав Илиев с крак вкара втория гол (2:1).

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Лятна подготовка 2022