"Ботев" (Враца) удържа 0:0 срещу Черноморец (Бургас) в скучен мач от 10-ия кръг на "А" група. За "акулите" това бе първо равенство за този шампионат. След него Черноморец остана на 3-ото място с 22 точки и няма как да бъде изместен от тази позиция след изиграването на останалите двубои от кръга.

Без треньора си Димитър Димитров-Херо "акулите" бяха неубедителни при гостуването във Враца. В по-голямата част от мача гостите диктуваха играта, но така и не успяха да вкарат гол.

Любопитното бе, че помощник-треньорът на "Ботев" Светлин Симеонов-Пинчера се появи малко преди края и поигра няколко минути за домакините срещу бившия си тим. Включването на 36-годишния нападател обаче също не повлия на развоя на срещата и двата отбора си поделиха по една точка след 0:0 на стадион "Христо Ботев".

Срещата по минути
8 - Халфът на "Ботев" (Враца) Симеон Мечев отправя крайно неточен удар към вратата на Черноморец.
45 - Край на първото полувреме.

46 - smqna.jpg Смяна в състава на домакините. Симеон Мечев няма да играе през второто полувреме, на терена вече е Тихомир Найденов.
90 - Добавеното време е 3 минути.
90+3 - Край на мача. "Ботев" (Враца) и Черноморец не си вкараха и завършиха 0:0.

"БОТЕВ" (Враца) - ЧЕРНОМОРЕЦ 0:0
3_4.JPG
"БОТЕВ" (Враца): 33.Веселин Цветковски, 11.Кирил Динчев, 4.Росен Ванков, 16.Мартин Ковачев, 18.Виктор Дениран, 22.Руслан Куанг, 19.Николай Христов, 5.Николай Николов, 77.Симеон Мечев, 8.Светослав Валериев, 10.Бранимир Костадинов
Резерви: 1.Христо Митов, 26.Митко Ценовски, 17.Иван Коконов, 6.Тихомир Найденов, 9.Ивайло Данчев, 30.Ненем, 28.Светлин Симеонов
Треньор: Атанас Джамбазки

ЧЕРНОМОРЕЦ: 12.Стоян Колев, 2.Траян Дянков, 5.Николай Николов, 25.Радостин Кишишев, 37.Жереми Фо-Поре, 77.Пламен Крумов, 7.Георги Андонов, 8.Лоривал Асис, 19.Абел Анеси, 20.Яни Пехливанов, 39.Жагурта Хамрун-Жужу
Резерви: 1.Янко Георгиев, 55.Георги Терзиев, 4.Енис Хайри, 6.Тодор Паланков, 11.Венцислав Христов, 21.Борислав Балджийски, 9.Дани Кики
Треньор: Димитър Димитров