Парма записа очаквана победа с 3:1 над Сасуоло в среща от Серия "А". Бившият отбор на Христо Стоичков и Валери Божинов игра едно полувреме с човек по-малко, но успя да спечели с два гола за 6 минути в края на мача.

Рафаеле Паладино откри за домакините от Парма след половин час игра, но в края на полувремето Сасуоло изравни от дузпа. Антонио Миранте бе изгонен, а Доменико Берарди се разписа за 1:1.

Парма стигна до успеха с 3:1 между 70-ата и 76-ата минута, когато вкараха Роси и Касано. Парма е в средата на таблицата с 9 точки, докато Сасуло затъна още повече и е твърдо последен.

Интер – Рома 0:3
0:1 Франческо Тоти (18), 0:2 Франческо Тоти (40-дузпа), 0:3 Алесандро Флоренци (44)
06.10.13
13:30 ч.
Парма – Сасуоло 3:1
1:0 Рафаеле Паладино (32), 1:1 Доменико Берарди (45), 2:1 Алеандро Роси (70), Антонио Касано (76)