Фулъм и Астън Вила направиха равенство 1:1 в мач от 11-ия кръг на Висшата лига на Англия. Капитанът на тима от Бирмингам Стилиян Петров не игра, тъй като е контузен и ще отсъства около 3 месеца от терените. Гостите от Астън Вила откриха резултата в 41-ата минута, като точен бе Марк Олбрайтън. Това бе първи гол за бирмингамци от 385 минути, но той се оказа недостатъчен за победата. Нейтън Делфунесо пропусна поне три възможности за гол, както и Ашли Йънг, докато за домакините с пропуск се отчете Золтан Гера. Бреде Хангеланд изравни в петата минута на добавеното време.

Астън Вила няма победа във Висшата лига от септември месец насам и възпитаниците на Жерар Улие са на 13-о място във временното класиране с 13 точки. Фулъм е на една позиция над днешния си съперник със същия актив./БЛИЦ

АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА, 11 КРЪГ

Болтън - Тотнъм 4:2
1:0 Дейвис (31), 2:0 Стейнсон (56), 3:0 Дейвис (76-д), 3:1 Хътън (79), 3:2 Павлюченко (87), 4:2 Мартин Петров (90)

От 6 ноември (събота)
Бирмингам - Уест Хям 2:2
0:1 Пикион (48), 0:2 Валон  Бехрами (58), 1:2 Джером (64), 2:2 Риджуел (73)

Блекбърн - Уигън 2:1
1:0 Педерсен (58), 2:0 Робертс (68), 2:1 Н`Зогбиа (75)

Блекпул - Евертън 2:2
1:0 Ърдли (10), 1:1 Тим Кейхил (13), 2:1 Вон (48), 2:2 Колеман (50)

Фулъм - Астън Вила 1:1
0:1 Абритон (41), 1:1 Хангеланд (90)

Манчестър Юнайтед - Уулвърхемптън 2:1
1:0 Парк Джи Сунг (45), 1:1 Ебанкс-Блейк (66), 2:1 Парк Джи Сунг (90)

Съндърланд - Сток Сити 2:0
1:0 Асамоа Гиян (9), 2:0 Асамоа Гиян (86)

На 7 ноември (неделя) от 15:30 часа
Арсенал - Нюкасъл (Нова Спорт)
Баланс: 152 мача, 57 победи за Арсенал, 34 равенства, 61 победи за Нюкасъл

На 7 ноември (неделя) от 17:00 часа
Уест Бромич - Манчестър Сити
Баланс: 126 мача, 49 победи за Уест Бромич, 26 равенства, 51 победи за Манчестър Сити

На 7 ноември (неделя) от 18:00 часа