Кобе Браянт записа 20 точки, които обаче не бяха достатъчни за първа победа на ЛА Лейкърс след завръщането му от контузия. Езерняците записаха поражение и от Финикс със 108-114. Кобе игра 29 минути и направи всичко по силите си, за да поведе тима към успеха, особено в последната четвърт, но усилията му не стигнаха.

Горан Драгич бе острието на Слънцата, като наниза 31 точки. Маркъс Морис му партнира с 22 точки, а Ерик Бледсоу записа 18 точки и 9 асистенции за победата. Братът на Морис – Маркийф се отличи с 15 точки.

За Езерняците Пау Гасол отново бе на висота с 19 точки, а Ник Йънг и Джордан Хил добавиха по 13. Резервите на Езерняците отново показаха добра резултатност и записаха 43 точки, като в мача взеха участие само четирима от пейката./БЛИЦ