Чудесният старт на първенството на Франция за Шарлевил и Екатерина Димитрова продължава. В четвъртия кръг тимът на българката бе гост на Юнион Ено и спечели с резултат 64:58, пише bgbasket. Така Шарлевил остана един от трите отбора без поражение и само с победи в първите си четири срещи.

Гостите започнаха добре и спечелиха първата част с 8 точки разлика, а на почивката преднината им бе 4. Със страхотна игра в третата Шарлевил дръпна с цели 20 точки разлика, а отпускане в последната позволи на домакините да намалят изоставането си, но Димитрова и компания затвориха мача.

Българката бе резерва в двубоя и игра 17 минути, в които не можа да отбележи точка, след като пропусна трите си стрелби. Тя обаче бе много полезна по друг начин, след като направи 6 асистенции и хвана 4 борби.