Деян Иванов и Казерта стъпиха накриво в Италия за четвърти пореден път. Тимът с българина загуби от участника в Евролигата Армани Милано със 71:78 като гости в мач от 10 кръг в Серия А. Казерта се намира на последна позиция в класирането с 10 поражения. 205-сантиметровото тежко крило завърши със 7 точки, 4 борби и 2 чадъра за общо 27 минути на паркета. При стрелбата си Иванов бе 2/5 (40%) за две точки и 1/4 (25%) от тройката. От неговите колеги Сам Йънг реализира 17 точки.

Алесандро Джентиле бе най-резултатен за Армани Милано с 21 точки и 4 борби. Самардо Самюелс остана със 17 и 5 борби. Домакините спечелиха битката в подкошието след като овладяха 37 срещу 31 борби за Казерта. На 21 декември Казерта приема един от предишните отбори на Деян Иванов на Апенините – Варезе./БЛИЦ