Алън Айвърсън вкара две точки при дебюта си за Бешикташ в мач от първенството на Турция, като “черните орли” загубиха с 57:74 дербито с Фенербахче.

Американецът пропусна три стрелби през първата четвърт и бе заменен минута преди края й. Той се завърна на терена в началото на второто полувреме, а първият му кош дойде в края на третата четвърт. След това Айвърсън не игра до края на мача.

Бешикташ изоставаше с 35:40 на полувремето, но успя да се добере до изравняване за 53:53. След това Фенербахче възвърна контрола си върху мача и продължава без поражение в първенството на Турция.

Това бе втора загуба за “черните орли” в рамките на тази седмица, след като във вторник отстъпиха с 91:97 на Хемофарм Стада в мач от Еврокъп. Тогава Айвърсън вкара 15 точки в първия си мач за турския клуб./БЛИЦ