Барселона смаза ЦСКА (Москва) като гост с 81:60 в мач от група “D” на Евролигата. Лидерът на каталунците Хуан Карлос Наваро избухна с 21 точки. ЦСКА нямаше ден в стрелбата от далечно разстояние - вкараха едва 1 тройка от 15 опита срещу 8 от 22 за гостите. На почивката двата тима се оттеглиха при три точки аванс за Барселона - 38:35, но след 25:13 в третата четвърт разликата стана двуцифрена. 32-годишният Хуан Карлос Наваро завърши с 21 точки, 3 борби и 3 асистенции за 29 минути игра. Еразем Лорбек добави 15 точки, Марселиньо се отчете с 12, а Нейтън Джауай вкара 10 и овладя 7 борби. Сръбското дуо Ненад Кръстич - Милош Теодосич отбеляза половината точки за ЦСКА. Кръстич вкара 18, а Теодосич остана с 12. Каталунците са с пет поредни победи от пет мача в групата, ЦСКА е с четири успеха и едно поражение. На трето място е Бешикташ с 3/2./БЛИЦ