Кенет Фарийд завърши с 40 точки и 10 борби, забавляваше публиката с безброй забивки и така изведе отборът на Чарлс Баркли до победа със 163:135 срещу тима на Шакил О′Нийл в мача на изгряващите звезди в НБА. Така бе дадено началото на Звездния уикенд в лигата, който е в Хюстън тази година.

За победителите Айзея Томас завърши с 18 точки и 10 асистенции, а за отборът на Шак Кайри Ървинг се отчете с 32 точки.

До почивката момчетата на Баркли нямаха проблеми в атака и общо взето имаха или отворена стрелба за 3 точки или забиваха в коша на съперника. Те водеха с 90-66 след първото полувреме и на практика нямаше шанс резултатът да бъде обърнат. След паузата пък за няколко минути интересен сблъсък помежду си имаха Кайри Ървинг и Брандън Найт, като двамата се атакуваха един друг и Ървинг направи едно от изпълненията на вечерта пращайки съперника си на земята с финт. В края на двубоя играчите се оставиха един друг за няколко забивки за феновете.