Баскетболистките на Будучност спечелиха титлата в Адриатическата лига, след като сразиха словенския Цинкарна Целе със 71:68 на финала в Монтана. Бронзът в турнира бе спечелен от домакина на Финалната четворка Монтана 2003.

Цинкарна Целе водеше с 14:12 след първата част, а през втората нито един от съперниците не успя да се откъсне с голяма разлика в резултата. Все пак черногорките имаха аванс от 6 точки на почивката. Те продължиха да водят и след третата част, но само с 4 точки. Едва в средата на последната четвърт Будучност увеличи преднината и тя стана двуцифрена. Драмата стана пълна, след като словенките съкратиха разликата до 2 точки. Одийра Чидъм можеше да прати мача в продължение, но изпусна тройка в последните секунди.

Най-резултатна за успеха на тима от черногорската столица Подгорица бе Николина Бабич с 16 точки. За Цинкарна Целе Ива Слоншак реализира 18 точки.