Мъжкият тим на Берое записа първо поражение в Балканската баскетболна лига. Старозагорци паднаха с 80:93 (26:20, 17:26, 19:27, 18:20) в гостуването си на Теодо (Черна гора). Българите започнаха силно и натрупаха аванс от 6 точки след края на първите 10 минути - 26:20. След това обаче гостите отстъпиха инициативата и на почивката отстъпваха с 3 точки - 43:46. След паузата тимът на Теодо започна методично да увеличава преднината си и заслужено се поздрави с крайната победа.

Тихомир Желев беше най-резултатен от Берое с 18 точки. Степан Тесия и Пламен Алексиев добавиха съответно 16 и 15. От домакините над всички беше Радомир Маройевич с 22 точки, а с 21 завърши Милош Попович. Берое остава лидер във временното класиране с 3 победи и 1 загуба, докато Теодо е на трето място с 2 победи и поражение.