Баскетболният Черноморец победи Берое със 76:75 в контрола. За домакините от Бургас се включиха и трима чужденци, които са на проби - Марко Павлович, Рон Хауърд и Крис Дюс. До почивката мачът бе равностоен и никой от двата тима не успя да се откъсне. След първото полувреме гостите водеха с 41:37. Беройци почнаха силно след паузата и поведоха, като дори натрупаха аванс от 15 точки. До края на третата част домакините намалиха изоставането си и приключиха с 8 точки пасив. В последната четвърт бургазлии продължиха да търсят обрата и в крайна сметка постигнаха драматична победа с 1 точка.

Марко Павлович направи дабъл-дабъл за домакините с 27 точки и 11 борби, а за беройци 17 точки вкара Реджи Холмс.

Черноморец - Берое 76:75 (21-21, 16-20, 14-18, 25-16)